Zostałam nominowana do Libsten Awards przez Diane Evans za co naprawdę dziękuje <3
Odpowiedzi na pytania :
1. Jak masz na imię?
Sabina
2. Ile masz lat?
13
3.W jakim mieście mieszkasz?
Mieszkam na wsi :D Kaczyce
4.Jakie są twoje zainteresowania?
Piłka nożna, gra na pianinie i taniec
5.Masz rodzeństwo?
Tak młodszego brata i siostrę ...
6.Masz zwierzaka?
Papugę i psa
7.Twoje najskrytsze marzenie?
Spotkać One Direction i wyjechać do Londynu
8.Imię twojej najlepszej przyjaciółki?
Karolina i Gabrysia
9. Masz jakiego ulubieńca z 1D?
Wszystkich kocham tak samo ale Harry.
10.Ulubiony deser?
Nie mam
11.Ulubiony przedmiot?
Kaloryfer.... Nie no na poważnie to Fiza i w-f
Nominowane blogi:
1. http://lightordarknessangel.blogspot.com
2. http://life-with-1d.blogspot.com
3. http://nazawszenietrwawiecznie.blogspot.com
4. http://hunger-fanfiction.blogspot.com
5. http://27tattoos-fanfiction.blogspot.com/2013/06/bohaterowie.html
6. http://ludzizmienia.blogspot.com/2013/09/rozdzia-24-3.html?showComment=1378667389336#c6171370375289919170
7. http://beautiful-famous-and-rich.blogspot.com
8. http://young-pretty-lovely.blogspot.com
9. http://carrot-world-with-king-of-carrots.blogspot.com/2012/04/prolog-rodzimy-sie-by-zyc-zyjemy-by.html
Te 9 to najlepsze jakie czytałam :)
Moje pytania :
1. Twoje imię?
2. O czym marzysz?
3. Ulubiony przedmiot szkolny?
4. Ulubiona piosenka?
5.W jakim województwie mieszkasz?
6. Ulubiona liczba?
7.Motto życiowe?
8. Ile masz lat?
9. Jak zaczęła się tw. przygoda z blogiem?
10. Masz rodzeństwo?
11. Hobby?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz