Jeden chłopak.
Przyjaźnią się od dzieciństwa.
Ale problemy w domu wszystko niszczą.
Ich światy się rozdzielają aby ponownie znaleźć tę samą drogę.
Lecz ON się zmienił.
Nie był tym chłopakiem co kiedyś.
Nie był ciepły i serdeczny.
Był inny. Zupełnie.
Kto go zmienił?
Czy przyjaźń wróci ?
Czy z tego będzie coś więcej ?
Czy to wyjdzie?
Czy pomimo wielu przeszkód wyjdzie im ?
Czy nic im nie przeszkodzi ?
Nawet śmierć?
A może będą razem ?
Na zawsze Razem?
~*~
Przepraszam za błędy :)
Jeśli czytasz skomentuj to dla mnie ważne. Dla cb to minuta da dla mn zaciesz na cały dzień :)
Hej! Oto prolog :) Rozdział pierwszy pojawi się za niedługo a w międzyczasie zapraszam na drugiego bloga :D -----------> http://life-is-no-only-the-pain.blogspot.com
Agwwsjkdojwlks!! Prolooog♥ Love, love, love <3
OdpowiedzUsuńNo no no... Bardzo fajnie się zapowiada:) Czekam na rozdział 1:)
OdpowiedzUsuńZaczynam czytać, jak narazie super ;)
OdpowiedzUsuńZaczynam czytać i jak na razie prolog zhsjbchshsjaksjb <3
OdpowiedzUsuń