niedziela, 10 listopada 2013

Prolog

 Jedna dziewczyna.
 Jeden chłopak.
 Przyjaźnią się od dzieciństwa.
 Ale problemy w domu wszystko niszczą.
 Ich światy się rozdzielają aby ponownie znaleźć tę samą drogę.
 Lecz ON się zmienił.
 Nie był tym chłopakiem co kiedyś.
 Nie był ciepły i serdeczny.
 Był inny. Zupełnie.
 Kto go zmienił?
 Czy przyjaźń wróci ?
 Czy z tego będzie coś więcej ?
 Czy to wyjdzie?
 Czy pomimo wielu przeszkód wyjdzie im ?
 Czy nic im nie przeszkodzi ?
 Nawet śmierć?
 A może będą razem ?
 Na zawsze Razem?
~*~
 Przepraszam za błędy :)
Jeśli czytasz skomentuj to dla mnie ważne. Dla cb to minuta da dla mn zaciesz na cały dzień :) 
Hej! Oto prolog :) Rozdział pierwszy pojawi się za niedługo a w międzyczasie zapraszam na drugiego bloga :D  -----------> http://life-is-no-only-the-pain.blogspot.com

4 komentarze:

  1. Agwwsjkdojwlks!! Prolooog♥ Love, love, love <3

    OdpowiedzUsuń
  2. No no no... Bardzo fajnie się zapowiada:) Czekam na rozdział 1:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zaczynam czytać, jak narazie super ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Zaczynam czytać i jak na razie prolog zhsjbchshsjaksjb <3

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy