niedziela, 10 listopada 2013

Hejka :)

A więc tak jest to mój drugi blog :) To opowiadanie nie jest tak jak większość zresztą przekonacie się dlaczego :) Wiem, że na moim pierwszym blogu napisałam, że blog pojawi się na koniec tamtego ale aktalnie mam wenę i moja przyjaciółka umrze jak go nie założę xD Prolog pojawi się za niedługo a w między czasie zapraszam na mojego bloga : 
                                                                          

1 komentarz:

Obserwatorzy