piątek, 18 kwietnia 2014

Chapter Twenty-one

- Dziś mam dla was niespodziankę ! - powiedziała pani od Biologii - zrobimy małą zmianę. Osoby po prawej siadają o jedno miejsce do przodu a osoby po lewej o jedno do tyłu.
Nie, nie, nie!  Odwróciłam się w samą porę by zobaczyć lekki uśmiech Louisa. Przesiadałam się.
- A po co to ma służyć ? - zapytałam
- Chcę żebyście spróbowali komuś innemu zaufać - Ha! I jeszcze czego?!
- Hej piękna - powiedział Louis a ja coś odmruknęłam.
- A więc mam dla was pierwsze pytanie. Jaki jest wasz wymarzony partner bądź partnerka. - zapytała pani - Może Sam ?
Fuck!
- Nie mam ideału proszę pani - powiedziałam
- Dobrze może więc, Louis ? - zapytałam
- Inteligencja. Uroda. Wrażliwość. - odparł
- Załóżmy że jesteś na przyjęciu. Jest tam pełno ładnych dziewczyn. Znajdujesz dziewczynę która odpowiada twoim wymaganiom. Ładna, mądra i wrażliwa.Jak dajesz jej do zrozumienia, że jesteś nią zainteresowany ?
- Obserwuje ją - odparł - Czy się do mnie przybliża?  Czy patrzy mi w oczy a potem odwraca wzrok ?Czy zagryza wargi i bawi się włosami jak w tej chwili Sam?
Klasa zaczęła się śmiać a ja spaliłam buraka.
-  Naczyńka krwionośne na jej twarzy rozszerzają się.Lubi być w centrum uwagi ale nie do końca potrafi temu sprostać - powiedział
- Nie rumienię się - odparłam
- Denerwuje się - odparł - Głaszcze się po ramieniu żeby odwrócić uwagę od twarzy i skierować ją na sylwetkę , a może na skórę. To jej silne atuty
Wtedy zadzwonił dzwonek! TAK! Szybko zgarnęłam książki z ławki i wstałam.
- Louis! - krzyknęłam - Co to miało być ?
- Nic - odparł i poszedł dalej. Nie wieżę ! Co za dupek!

Właśnie skończyły się zajęcia. Po kilku minutach byłam w domu. Cisnęłam plecak w kąt i poszłam do łazienki. Mam dość!

*Louis*

Właśnie szliśmy razem ze szkoły. Śmialiśmy się a ja zauważyłem Sam przed  nami która właśnie skręcała  i szła w stronę domu. Zdążyłem jeszcze zobaczyć jej twarz. Była wściekła. 
- Myślicie że jest zła ? - zapytałem nagle
- Kto ? - zapytał Niall
- No Sam - powiedziałem
- Nie mam pojęcia - powiedział Zayn - pogadaj z nią 
Łatwo powiedzieć ....

~*~
I jak? Sorka, że taki krótki ale boli mnie nadgarstek ;/ Czekam na komentarze i zapraszam na fotobloga : http://foto-by-sabina.blogspot.com/#_=_

6 komentarzy:

  1. Super, z niecierpliwością czekam na next :D - Asia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Boski, cudowny, świetny, wspaniały, super, zajebisty itd *.* Nie mogę doczekać się nn :)) Myślę, że on ją gdzieś zaprosi ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Genialny, super, i wgl *.*
    Niech twój nadgarstek wraca do zdrowia xD czekam na następny rozdział ❤

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetny zapraszam do mnie.

    OdpowiedzUsuń
  5. Przepraszam za spam.

    Hej!
    Jestem Lottie, Lottie Tomlinson.
    Tak TA Tomlinson. Jestem siostrą Louisa z One Direction.
    Mam 17 lat i małe kłopoty z rodzicami...ale czy czy to moja wina że na nic mi nie pozwalają?
    Naszczeście Lou postanowił zabawić się w dobrego brata i przeprowadzam się do niego, a dokładniej to jadę w trasę z One Direction.

    http://lottie-at-tour.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy