sobota, 27 grudnia 2014

Chapter thirty -one

Szłam szkolnymi korytarzami. Nic nadzwyczajnego. Kolejny nudny poniedziałek. Ubrałam Jeansy i koszule. Nigdzie nie widzę Louisa wiedz idę dalej. Siadam przed salą od matematyki. On sam mnie znajdzie. Nagle podchodzi nasza Nauczycielka.
-Sam - mówi z uśmiechem
-Dzień dobry pani Andrew -mowie i  odwzajemniam uśmiech.
- Musisz uważać -mówi nauczycielka ze strachem w oczach i obłędem czającym się w jej prawie czarnych oczach. Rozgląda się do okoła tak jakby sprawdzała czy nikt nie podsłuchuje - uważaj
-Na co? -Pytam i wstaje
-Na złe towarzystwo - mówi i się rozpływa jak wszystko do okoła - na moich morderców
Budzi mnie budzik. Wstaje myśląc nad moim snem. A raczej koszmarem. Co ona miała na myśli. Czy chodziło jej o Lou?

 *LOUIS*


Siedziałem w salonie. Prawie wszyscy już byli. Czekaliśmy na Harrego. Jął na zawołanie wszedł i trzaskając drzwiami.
- Czy ktoś mi wytłumaczy co się tu cholera dzieje! -Krzyczy ze złością
- Już ci mówię - odpowiadam - wszystkim mówię. A więc tak doszło do morderstwa.
-kto nie żyje? - Pyta Niall trochę zszokowany
- Nauczycielka - mówię a oni dziwią się jeszcze bardziej
- Jak to? - pyta Zayn
- Ktoś ją zastrzelił - mówię spokojnym i opanowanym tonem, który coś sugeruje.
- Myślisz że to oni? - pyta Liam
- Ja nie myślę. Ja to wiem - odpowiadam
- Odważyli się na coś takiego - mówi z niedowierzaniem blondyn
- Tak to na pewno oni - odpowiadam - The Wanted

***
Hejo!! A więc po świąteczny rozdział! Będzie jeszcze jeden przed sylwestrem ;) Czekam na komentarze ;)

3 komentarze:

  1. Aaa pierwszaaa xd genialny rozdział juz nie moge doczekac sie nn <3

    OdpowiedzUsuń
  2. WIEDZIAŁAM!!!! Wiedziałam, że Louis jest niewinny, wiedziałam :D
    On jest zbyt kochany, żeby to zrobić :D
    Mam nadzieję, że Sam nie bd go oskarżała o to zabójstwo :(
    THE WANTED!!!!! Ughhhh... nienawidzę ich, więc będzie fajnie :D
    Już nie mogę się doczekać nexta :D
    Mam jeszcze pytanie: kiedy ukaże się rozdział do "Angel and Devil", bo także nie mogę się doczekać nn rozdziału :D
    Jak napisałaś, przed Sylwestrem pojawi się jeszcze rozdział, więc zdążę Ci jeszcze złożyć życzenia :D
    Jajku, jak mi się podoba ten rozdział, ale nie żeby coś, poprzednie rozdziały też były niesamowite :D
    Ale bd akcja :D
    Dziękuję :* - Asia :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy