wtorek, 4 marca 2014

Chapter seventeen

Byłam na imprezie organizowanej przez Davida. David chodzi ze mną do klasy. Ma blond włosy i brązowe oczy. Byłam mile zaskoczona gdy podszedł do mnie i zaprosił. Atmosfera na imprezie jest super. Wszyscy żartują i śmieją się. Ja właśnie siedzę w kuchni. Nie musiałam się przejmować tym, że Louis przyjdzie bo z tego co wiem on i David za sobą nie przepadają. Zresztą pokłóciłam się z Louisem i nie miałam ochoty go widzieć!

~Retrospekcja~

- Louis nieźlee go urządziłeś - powiedział Zayn do Louisa. Niechętnie podsłuchiwałam ich.
- Zasłużył. Jay już będzie uważał i nie będzie taki głupi - powiedział
- A jak z nim skończyłeś to co zostawiłeś go tam? - zapytał Harry
- Harry ty tak zawsze robisz - powiedział i się zaśmiali
Nie wytrzymałam wyszłam zza ściany. Popatrzyłam na Louisa i zobaczyłam jak jego twarz zmienia się w ciągu kilku chwil.
- Louis - powiedziałam - jesteś okropny. Przeszłam obok niego ale on złapał mnie za nadgarstki. Jego oczy nie były już błyszczące i roześmiane ale ciemne, prawie że czarna. Był zły.
- Posłuchaj - wysyczał - zrobiłem to żeby cię chronić
- Nie jestem małą dziewczynką! - wrzasnęłam
- Tak? Przepraszam! Następnym razem zostawię cię z Sivą! - wywrzeszczał. Moje oczy się zamgliły. Nie! Nie płacz! Nie tutaj... 
- Wiesz co? Mam cię dość! - powiedziałam. Wyswobodziłam nadgarstki z uścisku i poszłam sobie.

~Koniec Retrospekcji~

To wszystko działo się zaledwie wczoraj. Ale nie miałam zamiaru go przepraszać. Piłam moją colę z lodem. Nagle ni stąd ni zowąd drzwi otwarły się z hukiem i uderzyły w ścianę. Popatrzyłam o co chodzi i zamarłam.
Do pomieszczenia wszedł Louis i reszta jego towarzyszy. Popatrzył na mnie a na jego twarz wypłynął obrzydzający uśmiech.
- Cześć! - powiedział Harry - rozkręcamy imprezę!
Zaczęli tańczyć i psuć wszystkim zabawę. Yhh... Muszą być wszędzie? Ruszyłam w kierunku drzwi.
- Gdzie się wybierasz? - zobaczyłam w drzwiach Louisa.
- A co cię to? - powiedziałam i chciałam przejść obok niego ale on pociągnął mnie za nadgarstki i przysunął do siebie. Poczułam zapach narkotyków i dymu papierosowego.
- Wiesz co? Istnieje coś takiego jak perfumy - powiedziałam
- Wiesz co? Mam to w dupie - powiedział i przerzucił mnie sobie przez ramię
- Puszczaj mnie! Co ty wyprawiasz! - zaczęłam krzyczeć i walić w jego plecy - Louis puszczaj mnie!
Niestety mimo starań nie wyrwałam mu się.
- Ogarnij się! - powiedział
- Gdzie mnie zabierasz? - zapytałam wściekła
- Jedziemy do mnie - powiedział - pomieszkasz u mnie i zobaczysz jak to jest
- Czy ja dobrze usłyszałam ? - zapytałam a on potaknął - czy ciebie pojebało?! Co z moim rodzicami?
- Możliwe. Daj telefon.- odparł. Podałam mu telefon a on coś szybko napisał - Pamiętaj jak coś jesteś u swojej koleżanki na noc. Ej! Zbieramy się!
Yhh jaki on jest! Nienawidzę go! Jak mógł wysłać wiadomość do moich rodziców?
Wtedy wszyscy wyszli. Louis posadził mnie na siedzeniu obok kierowcy. Jak to się skończy? Po co tu przyszłam?!

~*~
Heja! Jak wam się podoba ?  Nawet długi prawda? Czekam na opinie w komentarzach! :) 

15 komentarzy:

  1. No nareszcie :) ! Jest niesamowity *.* Kocham tego bloga <3 Dodawaj szybko nn ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow cudowny *_* Jestem strasznie ciekawa co się stanie dalej : ) Dawaj szybko next :P


    I jeśli masz czas możesz też wpaść do mnie ( sorka za spam) :
    http://dark-paradise-louis.blogspot.com/

    http://you-only-live-once-harry.blogspot.com/

    http://midnight-memories-liam.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. suuper z niecierpliwością czekam na next :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Awwww<3 Boski!*.* Kocham tego bloga! Z niecierpliwością czekam na nn;* + nie ma to jak pisać rozdział na chusteczce higienicznej na lekcji polskiegoXD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cicho to była nagła wena... Ty pisałaś na religii xD

      Usuń
  5. superrr rozdział + mam do ciebie proźbę, zmieniłabyś szablon? bo przy tym szablonie połowę tekstu mi ucina

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak ucina? U mnie jest normalnie O.o

      Usuń
    2. no ucina, połowy nie widzę, zrobiłabyś coś z tym??

      Usuń
  6. Hahahahahahahaha
    Suuuuper i serio na chusteczce???
    Ja ograniczam sie do rak i powyrywanych kartek...
    Gratki dla pomyslu myslalam ze ja nacpa czy cos...

    OdpowiedzUsuń
  7. Jest świetny, ale troszkę za krótki, ale i tak kocham tego bloga. Czekam na następny z niecierpliwością.

    OdpowiedzUsuń
  8. Nie ma słów na tego bloga bo świetny czy cudowny to za mało !!!!! Czekam i szybko dodawaj !!! <33
    ***Paula***

    OdpowiedzUsuń
  9. Dodawaj czesciej i rozdzial suuper

    OdpowiedzUsuń
  10. Prosze daj nexta bo w nocy nie będę mogła spać! Xd

    OdpowiedzUsuń
  11. Świetne . Tylko mogłoby być troche częściej . ;) <3 /M.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy